MBRH20020RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20020RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20020RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH20020RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH20020RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH20020RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4028 pcs Duomenų lapas MBRH20020RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 20V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH200200R
MBRH200200R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67
Sandelyje: 2251 pcs
parsisiųsti: MBRH200200R.pdf
RFQ
Sandelyje: 3078 pcs
parsisiųsti: MBRH200150R.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67