MBRH20020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20020
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20020.pdf2.MBRH20020.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH20020 specifikacijos
Dalies numeris MBRH20020 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3041 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20020.pdf2.MBRH20020.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH20020GN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A