MBRH20030R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20030R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20030R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20030R.pdf2.MBRH20030R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH20030R specifikacijos
Dalies numeris MBRH20030R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3401 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20030R.pdf2.MBRH20030R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH20030RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 30V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH200200R
MBRH200200R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67
Sandelyje: 2251 pcs
parsisiųsti: MBRH200200R.pdf
RFQ
MBRH20020L
MBRH20020L
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
Sandelyje: 5147 pcs
parsisiųsti: MBRH20020L.pdf
RFQ
MBRH20030
MBRH20030
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67