MBRH20030L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20030L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20030L
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH20030L.pdf
  • Pranešimas
MBRH20030L specifikacijos
Dalies numeris MBRH20030L Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4659 pcs Duomenų lapas MBRH20030L.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 200A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH20035R
MBRH20035R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67
Sandelyje: 3321 pcs
parsisiųsti: MBRH20035R.pdf
RFQ
MBRH20030
MBRH20030
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67