MBRH20035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20035 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20035
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20035.pdf2.MBRH20035.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH20035 specifikacijos
Dalies numeris MBRH20035 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3566 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20035.pdf2.MBRH20035.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH20035GN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 35V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH20030RL
MBRH20030RL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67
Sandelyje: 5257 pcs
parsisiųsti: MBRH20030RL.pdf
RFQ
MBRH20035R
MBRH20035R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67
Sandelyje: 3321 pcs
parsisiųsti: MBRH20035R.pdf
RFQ
MBRH20040R
MBRH20040R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
parsisiųsti: MBRH20040R.pdf
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
parsisiųsti: MBRH20020RL.pdf
MBRH20035RL
MBRH20035RL