MBRH200200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH200200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH200200
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH200200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH200200 specifikacijos
Dalies numeris MBRH200200 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1900 pcs Duomenų lapas MBRH200200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A