MBRH20020L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20020L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20020L
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH20020L.pdf
  • Pranešimas
MBRH20020L specifikacijos
Dalies numeris MBRH20020L Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5147 pcs Duomenų lapas MBRH20020L.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A