MBRH200150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH200150R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH200150R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH200150R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH200150R specifikacijos
Dalies numeris MBRH200150R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3078 pcs Duomenų lapas MBRH200150R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 200V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A