Q3-0.005-00-30
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-30
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 31.75MMX17.78MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-30.pdf2.Q3-0.005-00-30.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-30 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-30 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 943915 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-30.pdf2.Q3-0.005-00-30.pdf
Naudojimas TO-66 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 31.75mm x 17.78mm
Kiti vardai BER153
Q3-30
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 31.75mm x 17.78mm Rhombus Spalva Black