Q3-0.005-00-22
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-22
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 15.87MMX5.08MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-22.pdf2.Q3-0.005-00-22.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-22 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-22 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 1240047 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-22.pdf2.Q3-0.005-00-22.pdf
Naudojimas DO-4 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Round
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 15.87mm x 5.08mm
Kiti vardai BER126
Q3-22
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 15.87mm x 5.08mm Round Spalva Black