Q3-0.005-00-46
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-46 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-46
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 31.75MMX31.75MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-46.pdf2.Q3-0.005-00-46.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-46 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-46 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 352086 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-46.pdf2.Q3-0.005-00-46.pdf
Naudojimas Rectifier Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Square
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 31.75mm x 31.75mm
Kiti vardai BER144
BG426635
Q3-46
Q300050046
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 31.75mm x 31.75mm Square