Q3-0.005-00-11
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-11
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 33.32MMX19.35MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-11 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-11 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 826611 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
Naudojimas TO-66 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 33.32mm x 19.35mm
Kiti vardai BER155
Q3-11
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 33.32mm x 19.35mm Rhombus Spalva Black