Q3-0.005-00-36
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-36
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 38.1MMX19.05MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-36.pdf2.Q3-0.005-00-36.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-36 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-36 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 788407 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-36.pdf2.Q3-0.005-00-36.pdf
Naudojimas TO-220 Triple Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 38.10mm x 19.05mm
Kiti vardai BER151
Q3-36
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 38.10mm x 19.05mm Rectangular Spalva Black