Q3-0.005-00-51
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-51 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-51
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 17.45MMX14.27MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-51.pdf2.Q3-0.005-00-51.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-51 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-51 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 386485 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-51.pdf2.Q3-0.005-00-51.pdf
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 17.45mm x 14.27mm
Kiti vardai BER147
BG427002
Q3-51
Q300050051
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 17.45mm x 14.27mm Rectangular