Q3-0.005-00-104
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-104 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-104
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 25.4MMX19.05MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-104.pdf2.Q3-0.005-00-104.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-104 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-104 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 390108 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-104.pdf2.Q3-0.005-00-104.pdf
Naudojimas TO-218, TO-220, TO-247 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 25.40mm x 19.05mm
Kiti vardai BER131
BG426859
Q3-104
Q3000500104
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 25.40mm x 19.05mm Rectangular