Q3-0.005-00-48
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-48
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 25.4MMX25.4MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-48.pdf2.Q3-0.005-00-48.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-48 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-48 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 380739 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-48.pdf2.Q3-0.005-00-48.pdf
Naudojimas Rectifier Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Square
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 25.40mm x 25.40mm
Kiti vardai BER142
BG427496
Q3-48
Q300050048
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 25.40mm x 25.40mm Square