MBRH20040L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20040L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20040L
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH20040L.pdf
  • Pranešimas
MBRH20040L specifikacijos
Dalies numeris MBRH20040L Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4185 pcs Duomenų lapas MBRH20040L.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A