MBRH20040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20040R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20040R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20040R.pdf2.MBRH20040R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH20040R specifikacijos
Dalies numeris MBRH20040R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3239 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20040R.pdf2.MBRH20040R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH20040RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 40V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A