MBRH20035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20035R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20035R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20035R.pdf2.MBRH20035R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH20035R specifikacijos
Dalies numeris MBRH20035R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3321 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20035R.pdf2.MBRH20035R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH20035RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 35V 200A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH20040RL
MBRH20040RL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Sandelyje: 5344 pcs
parsisiųsti: MBRH20040RL.pdf
RFQ
MBRH20030L
MBRH20030L
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A D-67
Sandelyje: 4659 pcs
parsisiųsti: MBRH20030L.pdf
RFQ
MBRH20035RL
MBRH20035RL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67