MBRH15045RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH15045RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH15045RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 150A D-67
Duomenų lapai: MBRH15045RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH15045RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH15045RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 150A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5947 pcs Duomenų lapas MBRH15045RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 45V 150A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 45V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 150A