DMN2005LPK-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2005LPK-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 440MA 3-DFN
Duomenų lapai: DMN2005LPK-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2005LPK-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2005LPK-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 440MA 3-DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 507426 pcs Duomenų lapas DMN2005LPK-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 100µA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 3-DFN1006 (1.0x0.6)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 10mA, 4V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 450mW (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 3-UFDFN Kiti vardai DMN2005LPK-7DIDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 440mA (Ta) 450mW (Ta) Surface Mount 3-DFN1006 (1.0x0.6)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 440mA (Ta)