DMN2005LP4K-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2005LP4K-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2005LP4K-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 200MA 3-DFN
Duomenų lapai: DMN2005LP4K-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2005LP4K-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2005LP4K-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 200MA 3-DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 499050 pcs Duomenų lapas DMN2005LP4K-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 100µA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1006-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 10mA, 4V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400mW (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3-XFDFN Kiti vardai DMN2005LP4KDICT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 41pF @ 3V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V