DMN2008LFU-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2008LFU-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2008LFU-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CHA 20V 14.5A DFN2030
Duomenų lapai: DMN2008LFU-7.pdf
  • Pranešimas
DMN2008LFU-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2008LFU-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N-CHA 20V 14.5A DFN2030 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218887 pcs Duomenų lapas DMN2008LFU-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250A Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN2030-6 (Type B)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.4 mOhm @ 5.5A, 4.5V
Maitinimas - maks 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad Kiti vardai DMN2008LFU-7DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1418pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 42.3nC @ 10V FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V