DMN2005UPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2005UPS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2005UPS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 20A POWERDI5060
Duomenų lapai: DMN2005UPS-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2005UPS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN2005UPS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 20A POWERDI5060 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 134470 pcs Duomenų lapas DMN2005UPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 13.5A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.5W (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMN2005UPS-13DICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5337pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 142nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 20A (Ta), 100A (Tc) 1.5W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 20A (Ta), 100A (Tc)