DMN2004VK-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2004VK-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2004VK-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563
Duomenų lapai: DMN2004VK-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2004VK-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2004VK-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 369236 pcs Duomenų lapas DMN2004VK-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas SOT-563
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Maitinimas - maks 250mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-563, SOT-666 Kiti vardai DMN2004VKDICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 150pF @ 16V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs - FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Logic Level Gate Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA 250mW Surface Mount SOT-563 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 540mA