DMN2004WKQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2004WKQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 540MA SOT323
Duomenų lapai: DMN2004WKQ-7.pdf
  • Pranešimas
DMN2004WKQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2004WKQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 540MA SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 527413 pcs Duomenų lapas DMN2004WKQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±8V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 200mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 150pF @ 16V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.8V, 4.5V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V
Išsamus aprašymas N-Channel 20V 540mA (Ta) 200mW (Ta) Surface Mount SOT-323 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 540mA (Ta)