DMN2005K-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2005K-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2005K-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3
Duomenų lapai: DMN2005K-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2005K-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2005K-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301752 pcs Duomenų lapas DMN2005K-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 100µA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.7 Ohm @ 200mA, 2.7V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 350mW (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai DMN2005K-7DICT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.8V, 2.7V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 300mA (Ta) 350mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 300mA (Ta)