D3V3M1U2LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3M1U2LP3-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 10V DFN0603-2
Duomenų lapai: D3V3M1U2LP3-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3M1U2LP3-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3M1U2LP3-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 10V DFN0603-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1470150 pcs Duomenų lapas D3V3M1U2LP3-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 10V
Įtampa - suskirstymas (min) 4.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas X3-DFN0603-2
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 120W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 70pF @ 1MHz Programos General Purpose