D3V3Q1B2LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3Q1B2LP3-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 7.5V DFN0603-2
Duomenų lapai: D3V3Q1B2LP3-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3Q1B2LP3-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3Q1B2LP3-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 7.5V DFN0603-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1810540 pcs Duomenų lapas D3V3Q1B2LP3-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 3.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas X3-DFN0603-2 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 6pF @ 1MHz