D3V3H1U2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3H1U2LP-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 10V DFN1006-2
Duomenų lapai: D3V3H1U2LP-7B.pdf
  • Pranešimas
D3V3H1U2LP-7B specifikacijos
Dalies numeris D3V3H1U2LP-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 10V DFN1006-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 865156 pcs Duomenų lapas D3V3H1U2LP-7B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 10V
Įtampa - suskirstymas (min) 4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1006-2
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 350W Paketas / dėžutė 2-UFDFN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 35A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 280pF @ 1MHz