D3V3L1B2LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3L1B2LP3-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3L1B2LP3-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas GENERAL PROTECTION PP X3-DFN0603
Duomenų lapai: D3V3L1B2LP3-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3L1B2LP3-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3L1B2LP3-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 1633334 pcs Duomenų lapas D3V3L1B2LP3-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 8V
Įtampa - suskirstymas (min) 3.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas X3-DFN0603-2 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 96W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 28pF @ 1MHz