D3V3L2B3LP10-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3L2B3LP10-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3L2B3LP10-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 7V DFN1010-3
Duomenų lapai: D3V3L2B3LP10-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3L2B3LP10-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3L2B3LP10-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 7V DFN1010-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 859707 pcs Duomenų lapas D3V3L2B3LP10-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7V
Įtampa - suskirstymas (min) 3.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1010-3 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 35W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 3-XFDFN
Kiti vardai D3V3L2B3LP10-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 10pF @ 1MHz