D3V3X4U10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3X4U10LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3X4U10LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 3V U-DFN2510-10
Duomenų lapai: D3V3X4U10LP-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3X4U10LP-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3X4U10LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 3V U-DFN2510-10 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 904881 pcs Duomenų lapas D3V3X4U10LP-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 3V (Typ)
Įtampa - suskirstymas (min) 5.5V Vienkryptiniai kanalai 4
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN2510-10
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 18W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-UFDFN Kiti vardai D3V3X4U10LP-7-ND
D3V3X4U10LP-7DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz Programos Automotive