D3V3F4U6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U6S-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V3F4U6S-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 10V SOT363
Duomenų lapai: D3V3F4U6S-7.pdf
  • Pranešimas
D3V3F4U6S-7 specifikacijos
Dalies numeris D3V3F4U6S-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 10V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 458850 pcs Duomenų lapas D3V3F4U6S-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 10V (Typ)
Įtampa - suskirstymas (min) 6V Vienkryptiniai kanalai 4
Įveskite Steering (Rail to Rail) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Maitinimo linijos apsauga Yes
Maitinimas - piko impulsas - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 0.85pF @ 1MHz