70F335AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F335AI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F335AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH
Duomenų lapai: 70F335AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F335AI specifikacijos
Dalies numeris 70F335AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5285 pcs Duomenų lapas 70F335AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7330 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 208mA 2.76 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 2.76 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 208mA Dabartinis - sodrumas -