70F336AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F336AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F336AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 912MA 240 MOHM
Duomenų lapai: 70F336AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F336AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F336AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 912MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5828 pcs Duomenų lapas 70F336AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F336AIRC
M8403
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 66MHz
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 912mA 240 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 912mA Dabartinis - sodrumas -