70F354AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F354AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM
Duomenų lapai: 70F354AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F354AI specifikacijos
Dalies numeris 70F354AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4506 pcs Duomenų lapas 70F354AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.250" L (4.57mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 350µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2MHz Išsamus aprašymas 350µH Unshielded Wirewound Inductor 102mA 14.4 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 14.4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 102mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F354AI-RC
70F354AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM