70F333AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F333AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Duomenų lapai: 70F333AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F333AI specifikacijos
Dalies numeris 70F333AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5051 pcs Duomenų lapas 70F333AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 52 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7332 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 3.3mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 800kHz
Išsamus aprašymas 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 53mA 51.6 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 51.6 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 53mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F333AI-RC
70F333AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH