70F334AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F334AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F334AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM
Duomenų lapai: 70F334AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F334AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F334AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas 70F334AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 41 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F334AIRC Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 103mA 13.9 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 13.9 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 103mA Dabartinis - sodrumas -