70F332AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F332AF-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F332AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH
Duomenų lapai: 70F332AF-RC.pdf
  • Pranešimas
70F332AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F332AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5189 pcs Duomenų lapas 70F332AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.350" Dia x 0.630" L (8.89mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 61 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F332AFRC
M8401
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz Induktyvumas 33mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 232kHz
Išsamus aprašymas 33mH Unshielded Wirewound Inductor 43mA 134 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 134 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 43mA Dabartinis - sodrumas -