70F332AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F332AF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F332AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH
Duomenų lapai: 70F332AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F332AF specifikacijos
Dalies numeris 70F332AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4634 pcs Duomenų lapas 70F332AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.350" Dia x 0.630" L (8.89mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 61 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7333 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz Induktyvumas 33mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 232kHz
Išsamus aprašymas 33mH Unshielded Wirewound Inductor 43mA 134 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 134 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 43mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F276AI
70F276AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 2.7UH 1.091A 168 MOHM
Sandelyje: 5466 pcs
parsisiųsti: 70F276AI.pdf
RFQ
70F332AF-RC
70F332AF-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH