70F276AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F276AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F276AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 1.091A 168 MOHM
Duomenų lapai: 70F276AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F276AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F276AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 1.091A 168 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4335 pcs Duomenų lapas 70F276AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 34 @ 7.9MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F276AI-RC-ND
70F276AIRC
M10183
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 74MHz
Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.091A 168 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 168 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.091A Dabartinis - sodrumas -