70F304AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F304AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 300UH 106MA 13.2 OHM
Duomenų lapai: 70F304AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F304AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F304AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 300UH 106MA 13.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5371 pcs Duomenų lapas 70F304AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 300µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.2MHz Išsamus aprašymas 300µH Unshielded Wirewound Inductor 106mA 13.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 13.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 106mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F275AI
70F275AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 27UH 213MA 2.64 OHM TH
Sandelyje: 5909 pcs
parsisiųsti: 70F275AI.pdf
RFQ
70F332AF-RC
70F332AF-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH
Sandelyje: 5189 pcs
parsisiųsti: 70F332AF-RC.pdf
RFQ
70F304AI
70F304AI
apibūdinimas: FIXED IND 300UH 106MA 13.2 OHM