70F223AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F223AI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F223AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH
Duomenų lapai: 70F223AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F223AI specifikacijos
Dalies numeris 70F223AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4296 pcs Duomenų lapas 70F223AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.240" Dia x 0.250" L (6.10mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7222 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 2.2mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 960kHz
Išsamus aprašymas 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 45.6 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 57mA Dabartinis - sodrumas -