70F204AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F204AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F204AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 200UH 120MA 10.3 OHM
Duomenų lapai: 70F204AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F204AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F204AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 200UH 120MA 10.3 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5788 pcs Duomenų lapas 70F204AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 47 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F204AIRC Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 200µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.7MHz
Išsamus aprašymas 200µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 10.3 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 10.3 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 120mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F186AI-RC
70F186AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 1.8UH 1.443A 96 MOHM
Sandelyje: 5276 pcs
parsisiųsti: 70F186AI-RC.pdf
RFQ
70F222AI-RC
70F222AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH
Sandelyje: 5475 pcs
parsisiųsti: 70F222AI-RC.pdf
RFQ
70F204AI
70F204AI
apibūdinimas: FIXED IND 200UH 120MA 10.3 OHM