70F222AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F222AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F222AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH
Duomenų lapai: 70F222AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F222AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F222AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5475 pcs Duomenų lapas 70F222AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.330" Dia x 0.500" L (8.38mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F222AIRC
M8396
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz Induktyvumas 22mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 270kHz
Išsamus aprašymas 22mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 144 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 144 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 41mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F224AI-RC
70F224AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM
Sandelyje: 4059 pcs
parsisiųsti: 70F224AI-RC.pdf
RFQ
70F225AI
70F225AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH
Sandelyje: 4871 pcs
parsisiųsti: 70F225AI.pdf
RFQ
70F222AI
70F222AI
apibūdinimas: FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH