70F224AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F224AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM
Duomenų lapai: 70F224AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F224AI specifikacijos
Dalies numeris 70F224AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4285 pcs Duomenų lapas 70F224AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7221 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.5MHz
Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Wirewound Inductor 114mA 11.5 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 11.5 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 114mA Dabartinis - sodrumas -