70F225AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F225AI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F225AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH
Duomenų lapai: 70F225AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F225AI specifikacijos
Dalies numeris 70F225AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4871 pcs Duomenų lapas 70F225AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 51 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7220 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 13MHz
Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 229mA 2.28 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 2.28 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 229mA Dabartinis - sodrumas -