70F226AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F226AI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F226AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.132A 156 MOHM
Duomenų lapai: 70F226AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F226AI specifikacijos
Dalies numeris 70F226AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.132A 156 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5348 pcs Duomenų lapas 70F226AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 43 @ 7.9MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M72R2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 87MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.132A 156 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 156 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.132A Dabartinis - sodrumas -