70F221AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F221AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 220MH 39MA 424 OHM TH
Duomenų lapai: 70F221AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F221AF specifikacijos
Dalies numeris 70F221AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 220MH 39MA 424 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5303 pcs Duomenų lapas 70F221AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.540" Dia x 0.880" L (13.72mm x 22.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 51 @ 25kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M7224 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25kHz Induktyvumas 220mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 70kHz
Išsamus aprašymas 220mH Unshielded Wirewound Inductor 39mA 424 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 424 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 39mA Dabartinis - sodrumas -